Lost Party 2021

Lost Party 2021 to impreza demoscenowa skupiająca wszystkie platformy 8-bitowe ze szczególnym naciskiem na Atari XL/XE, Commodore 64, ZX Spectrum i Amstrada CPC. Zlot organizowany będzie przez doświadczoną ekipę Tristesse, która maczała palce m.in. w Last Party (1997-2003, 2017) i Lecie Ludzików (1999-2002).

Lost Party ma ambicję zostać imprezą cykliczną, która nie skupi się wyłącznie na wspominaniu dawnych czasów. Odbędą się tradycyjne konkursy na demo, intro, grafikę i muzykę. Głosować będą mogli uczestnicy z całego świata.

Impreza odbędzie się w Licheniu Starym, w centrum Polski mniej więcej w połowie drogi między Poznaniem a Łodzią, w odległości 25 km od autostrady A2 i 65 km od A1.

Do dyspozycji będziemy mieć dużą salę na nawet 150 osób, a w bezpośrednim otoczeniu party-place znajduje się jezioro z kąpieliskiem, 2 duże sklepy samoobsługowe oraz rozbudowana baza noclegowa o zróżnicowanym standardzie.

Lost Party 2021

(budynek Ochotniczej Straży Pożarnej

ul. Konińska 46

62-563 Licheń Stary, PL

najbliższe lotnisko: Poznań Ławica (POZ) - 130 km

Kontakt: vasco@atari8.info

Party place

Mapa okolicy z zaznaczonymi najważniejszymi obiektami przydatnymi partyzantom.

Party place + wejście do restauracji (schodami w dół).

Widok sprzed party place na sklepy. Kiosk zasłania restaurację. Na piętrze zielonego budynku znajduje się obiekt noclegowy.

Widok sprzed party place w kierunku plaży. Po lewej obiekt noclegowy, na wprost parking. Po prawej (za kioskiem) restauracja.

Widok na plażę. W lipcu będzie pełna...

Widok z granicy parkingu i plaży w stronę party place. Po prawej obiekt noclegowy.

Widok z plaży w kierunku wypożyczalni sprzętu wodnego.

Miejsce biwakowe - 400 m od party place.

Miejsce biwakowe cd.

Miejsce biwakowe cd.